Aktualnośći

Masz poczucie chaosu? 😵 Nadmiar zadań i obowiązków drenuje Twoją energię? 🤯 Nie wiesz, czy to, co robisz ma w ogóle sens? 😒 Masz wrażenie, że marnotrawisz swój czas na rzeczy mało ważne? 🙄 💡 Zacznij budować umiejętności, które pomogą Ci ogarnąć Twoją codzienność i zwiększyć poziom energii. 💬 Podczas nagrania opowiem o sześciu takich umiejętnościach zawartych w akronimie BALANS. B – branie (nie tylko dawanie, prawidłowy przepływ energii) A – autodostrajanie (słuchanie własnych odczuć z ciała) L – leniuchowanie w umiarze A – angażowanie się w nasze “po co?” N – nawyki (budowanie nawyków, które podnoszą energię) S – samowspółczucie (self-compassion)

W marcu 2023 miałam przyjemność wystąpić w wywiadzie, w którym opowiadałam o pracy psychologa. Zapraszam do oglądania

W marcu 2023 ukazał się mój najnowszy artykuł w magazynie #Relacje pod tytułem: Jak pomagać nowej generacji rozpoznawać swoje potencjały zawodowe?

W kolejnym numerze magazynu relacje piszę o tym, jak sprawić, aby firma rodzinna zyskała na atrakcyjności jako pracodawca. Zapraszam do lektury i do obserwowania działalności stowrzyszenia #IFR

Zapraszam wszystkich sympatyków firm rodzinnych, a zwłaszcza SUKCESORÓW do czytania kolejnego wydania magazynu #relacje

W grudniowym numerze znajdziecie m.in. mój artykuł pod tytułem: "Zamiast PRESJI model PERMA – czyli jak sukcesor może zadbać o swój dobrostan". Jest mi strasznie miło, że moja publikacja po raz kolejny znalazła się w tak pięknym gronie wspaniałych ekspertów! Bajkowych Świąt z wartościowymi relacjami!🎄😉 #CzytamyRELACJE #firmyrodzinne #familybusiness #sukcesja

W czerwcowym wydaniu magazynu RELACJE ukazał się mój artykuł pod tytułem: “Relacje jako źródło przewagi konkurencyjnej firm rodzinnych”. Zapraszam serdecznie do czytania.