Bądź spełnioną kobietą we wszystkich aspektach swojego życia

Po urodzeniu dziecka, Twój świat stanął na głowie? Chcesz być jednocześnie dobrą mamą i spełniać się zawodowo? Szukasz sposobu na połączenie różnych ról w Twoim życiu? Chcesz rozwinąć się zawodowo po urlopie macierzyńskim?  Znam to. Też przez to przechodziłam …..

Chciałam spełniać wszystkie standardy narzucane nam kobietą przez społeczeństwo. Moje potrzeby zawsze były na szarym końcu. Współczułam innym ludziom i przez to pozwalałam im na sterowanie moim czasem. Bałam się żyć w zgodzie ze swoim powołaniem. Czułam się samotna…

Życie postawiło Cię przed trudną sytuacją albo sama poczułaś potrzebę zmiany?  Boisz się, że sobie nie poradzisz/że nie jesteś wystarczająco dobra, by osiągnąć sukces?

Ważnym czynnikiem sukcesu życiowego jest znalezienie osoby, która doda Ci skrzydeł, która uwierzy w Ciebie tak mocno, że sama zaczniesz w siebie wierzyć!

Jesteś superbohaterką? Superbohaterki też (albo zwłaszcza) potrzebują kogoś, kto będzie je wspierał w stawaniu się najlepszą wersją siebie. 

Podczas konsultacji indywidualnych przyglądamy się lękowi np. przed pozostawieniem dziecka w żłobku lub przedszkolu. Obejmujemy z wielką czułością myśli o tym, że „nie jestem wystarczająco dobra, żeby osiągać sukcesy w pracy”. Bierzemy na warsztat potrzebę samorealizacji, która została uśpiona pod stertą pieluch. Zastanawiamy się, jak radzić sobie ze wszechogarniającym zmęczeniem i obniżonym nastrojem. 

Przeszłam długą drogę, żeby móc wspierać Cię w rozwoju!

Nazywam się Oliwia Samelak, jestem psycholożką, ekonomistką i menedżerką z wieloletnim doświadczeniem w biznesie. Po urodzeniu dziecka stworzyłam dla siebie pracę inspirowaną sercem i bardzo chce, żeby inne kobiety też tego doświadczyły. Uwielbiam patrzeć, jak ludzie rozkwitają. Wierzę, że każda z nas potrafi osiągnąć spełnienie we wszystkich istotnych obszarach życiowych. Nieważne przez co dotąd przechodziłaś i co mówili Ci inni. Możesz być tak szczęśliwa, że głowa mała. Więcej o mnie przeczytasz tutaj o mnie.

Twoje słowa i czyny mogą zmieniać świat, dlatego przestań się ukrywać!

Podczas konsultacji psychologicznych przez telefon odpowiemy sobie na pytania:

Samoświadomość i wgląd w siebie pozwalają na nazwanie „kotwic”, dzięki którym utrzymasz odpowiedni kurs.

Dzięki konsultacjom psychologicznym ze mną: