Warsztaty dla kobiet „5 tygodni do życia pełnego sensu”

5 warsztatów online na żywo

Każdorazowo w sobotę od godziny 9:00 do 11:00
(2 stycznia, 9 stycznia, 16 stycznia, 23  stycznia, 30 stycznia)

Prowadząca: Oliwia Samelak

Czy chcesz zdobyć nowe umiejętności, pozwalające na budowanie życia, które ma znaczenie i cel oraz podążanie w kierunku wartości, które są dla Ciebie ważne?

Join the Meaning Revolution!

Dzięki tym warsztatom:
Zobacz video, na którym w kilku słowach opowiadam o idei warsztatów 5 tygodni do życia pełnego sensu.

Kim jestem?

Nazywam się Oliwia Samelak i jestem magistrem psychologii oraz ekonomii, piszę pracę doktorską z połączenia tych dwóch dziedzin wiedzy. Od ponad 10 lat zajmuje się tematem sensu i wartości w życiu człowieka. W swojej pracy bazuję na różnych ujęciach psychologicznych z całego świata, szczególnie bliski mojemu sercu jest nurt terapii egzystencjalno-behawioralnej ACT oraz psychologia pozytywna.
„Gdybyś mogła wybrać pomiędzy dwoma rodzajami życia: jednym, które głównie będzie koncentrować się na unikaniu trudnych myśli i uczuć lub drugim, które będzie głównie skupione na przybliżaniu Cię do tego, co jest dla Ciebie ważne. Które życie byś wybrała?”
The Essential Guide to the ACT Matrix

5 tygodni do życia pełnego sensu

Nie jest łatwo żyć w zgodzie ze sobą. To, co nadaje sens i znaczenie naszemu życiu, często nie jest przez nas uświadamiane. Szumy otoczenia często próbują zagłuszy nasz wewnętrzny głos, zakorzeniony w naszych sercach, umysłach i w głębi naszego jestestwa. Na tych warsztatach krok po kroku będziemy zmierza
w kierunku witalności, sensu i życia pełnią życia.

Kurs „5 tygodni do życia pełnego sensu” skierowany jest do osób, które chcą zdobyć nowe umiejętności, pozwalające im na budowanie życia, które ma znaczenie i cel oraz podążanie w kierunku wartości, które są dla nich ważne. Opiera się na nauce sprawdzonych strategii, których regularne stosowanie, jak pokazują badania, przyczynia się do zwiększenia zaangażowania w życie, jakiego się pragnie.

Każda uczestniczka otrzyma komplet materiałów i bardzo praktycznych ćwiczeń do pracy własnej, które będzie mogła wykorzystywać również po zakończeniu szkolenia oraz dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku, w której będziemy się wzajemnie motywować.

Dodatkowo otrzymasz w prezencie:

Bezpłatne i sprawdzone narzędzia rozwoju osobistego, które będę Ci wysyłać dzień po dniu przez 3 tygodnie od zakończenia kursu, aby efekt warsztatów się utrwalił

Specjalną zniżkę na warsztaty makijażu online od Face Paint by M, więcej informacji o warsztatach makijażu:

Promocję na zajęcia online „Dance City” z Natalią

Dlaczego takie bonusy?

Wierzę, że kobieta może być spełniona we wszystkich obszarach swojego życia i że nie musi wybierać „albo rodzina, albo samorozwój”. Człowiek jest jedną niepodzielną całością i musi dbać o siebie na wszystkich poziomach: ciała, umysłu i duszy. Proponowane przeze mnie bonusy mają pomóc osiągnąć kobietom równowagę w obszarze ciała (zajęcia tenaczne z Natalią), umysłu (narzędzia rozwoju osobistego) i duszy (warsztaty makijażu z Martą). Branże beauty i fitness zostały przeze mnie wybrane nieprzypadkowo, albowiem są to biznesy, które potencjalnie narażone są na duże straty w okresie pandemii. My kobiety potrafimy się jednak wspierać i szanować, żaden kryzys nam nie straszny, jeśli działamy razem.

Opinie uczestników poprzednich edycji warsztatów 5 tygodni do życia pełnego sensu:

Dziękuję za sobotni wartościowy warsztat. Odnoszę wrażenie, czuję, że maszyna sensu i celu ruszyła w moim przypadku. : -)

To szkolenie jest budujące i takie pozytywne. Dziękuję

Dziękuję pięknie! To było świetne przeżycie : )

Bardzo mi będzie brakować takich warsztatów! Dziękuję bardzo!

Inwestycja

Pakiet 5 warsztatów online

365 zł 499 zł  *

od osoby

* promocja obowiązuje do niedzieli 29 listopada

Pakiet 5 warsztatów online wraz z jedną konsultacją indywidualną online

500 zł 650 zł  *

od osoby

* promocja obowiązuje do niedzieli 29 listopada

Cena promocyjna Black Friday – 2 bilety w cenie jednego, bo szczęście się mnoży, gdy je dzielisz!

Informuję, że z uwagi na sytuację epidemiczną w dowolnej chwili możesz zrezygnować z warsztatów
i bez podania przyczyny zażądać zwrotu pieniędzy – zarówno przed rozpoczęciem warsztatów, jak i w okresie ich trwania.

Zapisz się już dziś i podążaj w kierunku życia, jakiego pragniesz!

Join the Meaning Revolution!